Oase Water JET LIGHTNING barevné vodní oblouky

24 911  cena s DPH

Dostupnost: 
Na objednávku
Katalogové číslo: 50191 Kategorie:
 

Další informace

Výrobce

Popis

Water Jet Lightning – 41 W – fontánka do jezírka.
Barevně zářící, laminární vodní oblouky pro zvláštní kouzlo v zahradě. Jedná se o variace paprsků a RGB barev odehrávajícíh se v programech. Programy lze vybrat pomocí dálkového ovládání až do vzdálenosti 80m. Úhel paprsku Water Jets je individuálně nastavitelný. Maximální šířka paprsku je 1,8m, maximální výška paprsku je 0,9m.  Fontánka je postavena na principu „Plug’n Spray“, který umožňuje tu nejjednodušší instalaci. Součástí je bezpečná, energeticky efektivní 12 V technika a řídící box, jehož pomocí využijete nastavitelné programy pro vodní efekty. Vysoce kvalitní vodní hra barevných vodních paprsků.  Fontánka je postavena na principu „Plug’n, Spray“, tedy okamžitě připraveno k použití a jednoduchému připojení. Instalace je možná na různé podklady.
Součástí je bezpečná, energeticky efektivní 12 V technika, díky čemuž může být použita v koupacích jezírkách, a řídící box, jehož pomocí využijete nastavitelné programy pro vodní efekty.
Variace paprsků a RGB barev se odehrává v programech, které lze pohodlně vybírat na dálkovém ovládání až ze vzdálenosti 80 m. Užívejte si mnoha různých barev vyzařujících ze světelných vodních paprsků po večerech za stmívání.
Aby zachoval vodní oblouk svůj dokonalý tvar, měla by instalace probíhat na místě chráněném před větrem. Pro nezkalenou radost je třeba dbát na dobrou kvalitu vody.

Rozměry (mm)
150x115x200

Jmenovité napětí (primární, sekundární)
230V/50Hz, 12 V

Příkon 12V řídícího boxu (W)
41

Délka kabelu (m)
2,5(síťový díl) + 8

Dosah radiového signálu (m)
80

Výška paraboly max. (m)
0,9

Šířka paraboly max (m)
1,8

Průměr paprsku (mm)
8

Barva světla
RGB

Hmotnost (kg)
12,1

Rozměry 12 V řídícího boxu (mm)
215x180x305

Rozměry síťového dílu (mm)
160x100x100

WATER JET LIGHTNING – barevné vodní oblouky
12 V řídící box
síťový díl